Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | Okenice
Okenice
Okenice - ukázky realizace

Okenice

Záruka 5 let na všechny typy okenic!

 

Dřevěné fasádní panely a okenice jsou významným a zároveň plně funkčním prvkem fasády rodinného či bytového domu.

Klasické dřevěné okenice VOЇVO patří mezi nejoblíbenější prvky stylových renovací starých fasád. Jejich hlavní funkcí vedle dekorativní je dokonale chránit interiér. A to nejen před vnikem zlodějů, ale i před slunečním zářením, nepříznivým počasím, snižují hluk a tepelné ztráty.
Tento tradiční způsob zatemnění kombinovaný s novými materiály a technologiemi dokáže zajistit dokonalou ochranu v parných i chladných dnech. V letních dnech můžete regulovat osvětlení pronikající z venku díky pohyblivým lamelám, v chladných dnech pak díky okenicím zamezíte tepelným ztrátám. Díky klasickým rámovým dřevěným okenicím můžete zlepšit tepelnou izolaci oken až o 10% s otevřenými lamelami a až o 14% se lamelami zavřenými.
Dřevěné okenice VOЇVO se vyrábí z výběrového smrkového dřeva či z tropických dřevin (teak, meranty apod.). Díky povrchové úpravě speciální lazurou s obsahem impregnační složky a vrstvě exteriérového laku s UV filtrem je maximálně zdůrazněna kresba dřeva a zvolený barevný odstín zůstává vzhledové stálý a živý.
Kování okenic je volitelné dle požadavků instalace a vzhledu. Kování je možné instalovat do pevné části okenních rámů, do ostění okenního výklenku nebo přímo na okenní křídla.
Barevné provedení všech výrobků je volitelné.

Vysoce elegantní variantou okenic jsou posuvné fasádní panely VOЇVO z masivního dřeva, které mohou tvořit dominantní a přesto lehký prvek pohledové části domu. Lamely těchto posuvných fasádních panelů mohou být pevné i naklápěcí. Výběr z různých typů lameláže není čistě estetickou záležitostí, ale rádi Vám poradíme jaký typ zvolit na základě orientace Vašich oken vzhledem k světovým stranám.
Variabilita tvaru a funkce vede přes volitelnost rámové konstrukce, tvar a velikost a funkci vlastních lamel až po návrh a volbu jednotlivých komponent posuvného mechanizmu.
Individuální přístup k výrobě posuvných fasádních panelů může vést k individualitě originálu stavby.

Ovládání je buď manuální anebo elektrickým motorem Somfy ( www.somfy.cz )

Prohlédněte si několik našich realizovaných zakázek.

Okenice - ukázky realizace Okenice - ukázky realizace Posuvne okenice - pohled z interieru Posuné okenice - realizace Okenice - ukázky realizace Okenice - ukázky realizace
 
Okenice s pevnou lamelou 60/25mm v kovém rámuOkenice s pevnou lamelou 54/9 mm celodrevene
Okenice s naklapeci lamelou 80/14 v kovovém rámu
Okenice s pevnou lamelou 45/20mm v kovovém rámuOkenice s naklapeci lamelou 80/14mm celodrevena
Okenice s pevnou lamelou 45mm celodřevěné
Okenice s pevnou lamelou 45/9mm celodrevene