Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | Drevene rolety
Dřevěné rolety
Dřevěné rolety - ukázky realizace

Dřevěné rolety

Záruka 5 let na všechny typy rolet!

Dřevěné rolety VOЇVO jsou vysoce funkční ochranou nejen proti slunečnímu záření, ale i proti hluku, větru a extrémním povětrnostním podmínkám a v neposlední řadě mají významnou funkci při regulaci teploty v interiéru.

Velkou předností rolet je možnost regulace intenzity světla, které proniká do interiéru. Dle potřeb lze nastavit rolety pro lehké zatemnění až po úplnou tmu.
Díky roletám lze ovlivnit teplotu v domě, a to jak v létě, tak i v zimě. V horkých letních dnech rolety pohltí sluneční paprsky, které by se jinak dostaly na sklo okna a zvyšovaly by teplotu v domě. Nedochází tak ke skleníkovému efektu a prohřívání interiéru vlivem slunečního záření.
Naopak v chladných zimních dnech působí rolety jako tepelná izolace a díky vzduchovému polštáři, který vzniká mezi roletami a oknem, pomáhají šetřit energii. Dřevěné rolety dokážou snížit tepelné ztráty o více než 40%.
Vedle výše uvedené regulace teploty v interiéru, dřevěné rolety snižují hlučnost o 7-16 dB a umožňují tak výrazné omezení rušivých okolních vlivů.
V neposlední řadě dřevěné rolety zabraňují škodám způsobeným jak povětrnostními podmínkami, tak i zloději a vandaly.
Rolety VOЇVO se vyrábějí ve dvou provedeních, a to buď s lamelou 47mm nebo lamelou 25mm. Instalace se provádí do předokenní nebo nadokenní schránky.

Ovládání rolet je buď manuální, anebo s pomocí elektrického motoru Somfy ( www.somfy.cz ).

Pro upřesnění veškerých technických údajů a dotazů nás, prosím, kontaktujte e-mailem nebo na tel.č. uvedeném v kontaktech.

Prohlédněte si několik našich realizovaných zakázek.

Dřevěné rolety - ukázky realizace Dřevěné žaluzie - ukázky realizace Dřevěné rolety - ukázky realizace
 
Drevena roleta 47/14 mm
Dtevena roleta 25/8 mm