Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | Drevene zaluzie
Dřevěné žaluzie
drevene zaluzie - image

Dřevěné žaluzie

Záruka 3 roky na žaluzie Basswood!

Dřevěné žaluzie VOЇVO jsou vysoce kvalitním a elegantním zastíněním interiéru vhodným především pro redukci denního osvětlení. Vedle funkce zastínění, předělu místnosti či zvukové izolace, mají funkci dekorativním.

Kombinace kvalitního opracování lamel a vysoce jakostního dřeva zaručí dlouhou životnost těchto žaluzií.
Dle interiérových dispozic a Vašich požadavků si můžete vybrat ze tří typů dřevěných žaluzií.U horizontálních žaluzií můžete volit mezi lamelou o šířce 25mm a 50mm, vertikální žaluzie se vyrábí s lamelou 89mm. U horizontálních žaluzií si dále můžete zvolit mezi typem dřeva Basswood (americká lípa) a tropickým dřevem Ramin.
Díky speciální lazuře obsahující impregnační složku a vrstvě laku s UV filtrem jsou žaluzie odolné proti slunečnímu záření, oděru i vlhkosti. Je tedy zajištěna jejich dokonalá funkčnost i v prostorách jako jsou kuchyně, jídelny či koupelny.
Instalaci provádíme dle dispozic interiéru do zasklívací lišty, na čelo okenního rámu, do okenního výklenku a přes okenní výklenek.
Vedle manuálního ovládání lze využít elektromotor Somfy ( www.somfy.cz ) s vypínačem, dálkovým ovladačem nebo centrálně.

Pro upřesnění veškerých technických údajů a dotazů nás, prosím, kontaktujte e-mailem nebo na tel.č. uvedeném v kontaktech.

Prohlédněte si několik našich realizovaných zakázek.

Dřevěné žaluzie - ukázky realizace drevene zaluzie drevene zaluzie drevene zaluzie drevene zaluzie - ukazka realizace drevene interierove zaluzie - ukazka realizace drevene zaluzie - ukazka realizace drevene zaluzie - oblouk
 
Drevene zaluzie s vertikalni lamelou 89mm
Drevene rolety s lamelou 50mm
Drevene zaluzie s lamelou 25mm