Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | Obklady fasád, terasy
Obklady fasád, terasy
Obklady fasad a terasa

Obklady fasád

Povrchové úpravy obvodových stěn mají nejen estetickou funkci, ale především musí chránit budovu před povětrnostními vlivy. Dřevěné obklady mají stále své místo při výstavbě rodinných domů. Patří mezi nejstarší používané obklady, protože přirozená struktura dřeva dodá budově nezaměnitelný ráz. Mezi hlavní výhody dřeva při jeho použití na obklady fasád patří lehká zpracovatelnost, dobrá montovatelnost, houževnatost a především pak jedinečný vzhled.
Dřevěné obklady fasád VOЇVO se vyrábí z výběrového dřeva. Díky povrchové úpravě speciální lazurou s obsahem impregnační složky a vrstvě exteriérového laku s UV filtrem je maximálně zdůrazněna kresba dřeva a zvolený barevný odstín zůstává vzhledové stálý a živý.

materiál: severský smrk, dub, modřín, cedr, teak, fundermax aj.

povrchová úprava: speciální exteriérová lazura obsahující impregnační složku a vrstvu exteriérového laku s UV filtrem

barva: více než 10 základních barev, možností odstínu na míru

funkční vlastnosti: ochrana budovy před povětrnostními vlivy


Terasy

Velké oblibě se těší terasy vyrobené ze dřeva, a to nejen díky svému vzhledu, ale i svým dalším funkčním vlastnostem. Tento přírodní materiál prohřátý slunečními paprsky Vás již v brzkých jarních dnech vyláká ven. Naopak v horkých letních dnech zůstává dřevo příjemné na nášlap, nerozpálí se a nepřehřívá terasu a byt nadměrným sáláním tepla. Vzhledem k tomu, že dřevo rychle osychá, je možné na dřevěné terase pobývat i krátce po dešti.
Dřevěné terasy jsou trvanlivé, odolné vůči vodě i sněhu.

materiál: severský smrk, dub, modřín, cedr, teak aj.

povrchová úprava: speciální exteriérová lazura obsahující impregnační složku a vrstvu exteriérového laku s UV filtrem

barva: více než 10 základních barev, možností odstínu na míru

funkční vlastnosti: výborná termoregulace, snadná údržba


 

VOIVO obklad fasady z cedru voivo obklady fasad voivo obklady fasad Voivo obklad fasady fundermax Voivo obklad fasady fundermax VOIVO dreveny dubovy obklad fasady, drevena terasa garapa, drevene dubove posuvne okenice naklapeci lamela na elektromotor VOIVO dreveny dubovy obklad fasady, drevene dubove posuvne okenice naklapeci lamela na elektromotor VOIVO dreveny dubovy obklad fasady a drevene dubove dvere voivo obklad fasady dub voivo obklad fasady a terasa dub Voivo obklad fasady a terasa dub obklad fasady a terasa dub VOIVO dreveny obklad fasady, drevena pergola, drevene posuvne okenice v kovovem ramu naklapeci lamela, Obklady fasad Obklady fasad Obklady fasad Obklady fasad Obklady fasad Obklady fasad Obklady fasad Obkaldy fasad Obkaldy fasad Obkaldy fasad Terasy