Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/doc/www.voivo.cz/www/redaxo/include/classes/class.oomediacategory.inc.php on line 80
VOIVO | Pohony a řízení
Pohony a řízení
Pohony a rizeni

Pohony a řízení Somfy

Pro řízení a ovládání stínící techniky VOЇVO používáme výrobky společnosti Somfy, jež je největším světovým výrobcem a dodavatelem pohonné techniky a řízení rolet, okenic, žaluzií aj. Produkty Somfy jsou zárukou nejvyšší kvality a poskytujeme na ně záruku v délce 3 – 5 let stejně jako na naši stínící techniku VOЇVO.

Motorické ovládání přináší uživateli ve srovnání s tradičním manuálním řešením mnoho výhod. V první řadě zásluhou elektrického pohonu zcela odstraňuje fyzickou námahu spojenou s obsluhou rolet, okenic či žaluzií. Pohon navíc zvyšuje životnost stínící techniky. Díky plynulému chodu snižuje namáhání zámku lamel u rolety, díky větrným čidlům předejdete namáhání markýzy či venkovních žaluzií.

S využitím automatického ovládání zvýšíte užitné a funkční vlastnosti stínící techniky. Díky časovým spínačům, světelným, větrným či tepelným čidlům bude stínící technika fungovat automaticky, kdykoli bude potřeba. Můžete tak dosáhnout výborné termoregulace stavby v jakékoli roční době a nepoměrně zvýšit úspory za energii.

Dle svých potřeb a nároků na komfort si můžete vybrat buď řídící jednotky pro bezdrátové nebo kabelové ovládání pohonů.

Více na www.somfy.cz


 

rizeni rizeni rizeni